Кран-нагрівач на мийку неіржавка сталь з дисплеєм GF Italy білий проточні водонагрівачі
вверхвниз
СУПЕР ЦЕНА

1 100 ₴
- В наявності
- Код: 25004
+380 (66) 529-21-77
- +380 (96) 027-29-28
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Проточний водонагрівач для кухні або рукомийника GF Italy
Кран для кухні проточний GF Italy виготовлений із неіржавкої сталі. Призначений для швидкого нагрівання проточної води для побутових цілей. Під'єднується до магістралі холодного водопостачання за допомогою гнучкого шланга діаметром 1/2" з тиском від 0.04 до 0.5 МПа та побутової електричної мережі 220 В, 50 Гц.
Потужність 3000 Вт, струм 13,6 А. Мінімальний тиск у магістралі холодної води 0,04 Мпа (0,4 атм.). Максимальний тиск у магістралі холодної води 0,5 Мпа (5 атм). Максимальна температура підігрівання води 60 °C. Захист електромережі.
Економія:
- води;
- електроенергії;
- часу.
Водонепроникний захист — IPX4. Індикатор температури води.
Комплектація:
- Кран із підігрівом;
- Гнучка підводка;
- Крепежи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GF Italy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 3 кВт |
| Максимальна температура нагріву води | 60 град. |
| Робочий тиск | 3 бар |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Підводка | Нижня |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Вид водонагрівача | Кран з підігрівом води |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий/Хром |
| Тип кріплення | Гайка |
| Спосіб монтажу | Врізний |
| Висота виливу, мм | 190 |
| Тип підведення | Гнучкий |
| Наявність термостата | Немає |
| Довжина виливу, мм | 135 |
| Тип виливу | Поворотний |
| Механізм змішування | Кран-букса |
| Діаметр монтажного отвору, мм | 35 |
| Витрата води, л/хв | до 7 |
| Шланги підключення | Входять в комплект |
| Довжина виробу, мм | 255 |
| Тип управління | Вентильний |
| Тип виробу | Змішувач |
| Елементи живлення в комплекті (вказати є, немає) | Є |
| Кількість елементів живлення | 1 |
| Елементи живлення | Є |
| Призначення | Для кухні, умивальника |
| Матеріал | Нержавіюча сталь / АВЅ пластик |
| Поверхня | Глянцевий / Матовий |
| Донний клапан | Немає |
| Кількість отворів для монтажу | 1 |
| Шланги | На різьбленні |
| Вбудований кран для питної води | Немає |
| Діаметр підключення | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴


