Проточний водонагрівач для кухні і рукомийника GF Italy білий 3000 Вт
вверхвниз
СУПЕР ЦЕНА

950 ₴
- В наявності
- Код: 25003
+380 (66) 529-21-77
- +380 (96) 027-29-28
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Постачальник протковий для кухні і рукомийника GF Italy білий
Кран для кухні протковий GF Italy виготовлений з нержавіючої сталі. Призначено для швидкого нагрівання проточної води для побутових цілей. З'єднується до магістралі холодного водопостачання за допомогою гнучкого шланга діаметром 1/2" з тиском від 0.04 до 0.5 МПа і побутової мережі 220 В, 50 Гц.
Сила 3000 Вт, ток 13,6 А. Мінімальний тиск у магістралі холодної води 0,04 Мпа (0,4 атм). Максимальний тиск у магістралі холодної води 0,5 Мпа (5 атм). Максимальна температура нагрівання води 60 °С.
Економія:
- води;
- електрика;
- Час.
Водонепроникний захист - IPX4. Індикатор температури води.
Комплектація:
- Змісник-водонагрельник;
- Фортежі.
- Паспорт;
- Гнучка підводка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GF Italy |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Робочий тиск | 3 бар |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Максимальна температура нагріву води | 60 град. |
| Потужність номінальна | 3 кВт |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Підводка | Нижня |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Стан | Новий |
| Вид водонагрівача | Кран з підігрівом води |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 345 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий/Хром |
| Тип кріплення | Гайка |
| Спосіб монтажу | Врізний |
| Висота виливу, мм | 270 |
| Тип підведення | Гнучкий |
| Наявність термостата | Немає |
| Довжина виливу, мм | 155 |
| Тип виливу | Поворотний |
| Механізм змішування | Кран-букса |
| Діаметр монтажного отвору, мм | 35 |
| Витрата води, л/хв | до 7 |
| Шланги підключення | Входять в комплект |
| Довжина виробу, мм | 210 |
| Тип управління | Вентильний |
| Тип виробу | Змішувач |
| Елементи живлення в комплекті (вказати є, немає) | Є |
| Кількість елементів живлення | 1 |
| Елементи живлення | Є |
| Призначення | Для кухні, умивальника |
| Матеріал | Нержавіюча сталь / АВЅ пластик |
| Поверхня | Глянцевий / Матовий |
| Донний клапан | Немає |
| Кількість отворів для монтажу | 1 |
| Шланги | На різьбленні |
| Вбудований кран для питної води | Немає |
| Діаметр підключення | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴


