Мильниця окремішня (матове скло) Potato P203

75 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: P203
- +380 (96) 027-29-28
Мильниця окремішня (матове скло) Potato P203
Скляна мильниця Potato P203 використовується з тримачем, який у комплекті не передбачений. У разі пошкодження чаші, її можна легко замінити, не змінюючи водночас всю конструкцію та заощадивши фінанси. Мильниця виготовлена з матового скла з ніжкою. Легко миється. Після миття рекомендується витирати сухим рушником.
Комплектація
- Мильниця скляна.
Інтернет-магазин «SANREMO» пропонує мыльницу Potato P203 — еталон поєднання доступної ціни, надійності, довговічності та якості європейського рівня.
Зателефонуйте нам за номером контактного телефона або залиште повідомлення у формі зворотного зв'язку на сайті «SANREMO» в будь-який зручний для вас час!
Наші менеджери нададуть повну інформацію з усіх питань, що виникли. Вже за 1-2 дні мыльница буде доставлена за вказаною клієнткою адрес!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Potato |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 135 мм |
| Матеріал | Скло |
| Форма | Овальна |
| Колір | Білий |
| Тип мильниці | Настільна |
| Фактура | Матова |
| Додаткові характеристики | Без тримача |
- Ціна: 75 ₴

