Проточний водонагрівач для кухні та рукомийника Lidz з функцією STOP CONTROL 3000 Вт
вверхвниз
Новинка

1 116 ₴
- В наявності
- Код: 35878
+380 (66) 529-21-77
- +380 (96) 027-29-28
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Водонагрівач проточний для кухні та рукомийника Lidz
Кран для кухні проточний Lidz виготовлений із неіржавкої сталі та пластику. Кран для кухні проточний Lidz досить встановити замість крана та під'єднати до мережі електроживлення, що дасть змогу за кілька секунд нагріти воду. Електричний водонагрівач нагріває воду за допомогою вбудованого терморегулятора. Змішувач-водонагрівач можна встановлювати на кухні, у ванній кімнаті або там, де є потреба у теплій воді.
Додаткові характеристики: Функція STOP CONTROL — вбудований захист від перегрівання, якщо немає води, надлишкового тиску та самодіагностика роботи крана. Вода та електрика надійно ізольовані одна від одної. Споживана потужність: 3кВт.
Економія:
- води;
- електроенергії;
- часу.
Комплектація
- Змішувач-водонагрівач;
- Кріплення;
- Паспорт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 3 кВт |
| Робочий тиск | 3 бар |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Підводка | Нижня |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Вид водонагрівача | Кран з підігрівом води |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 395 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий / Нікель |
| Тип кріплення | Гайка |
| Спосіб монтажу | Врізний |
| Висота виливу, мм | 260 |
| Тип підведення | Гнучкий |
| Довжина виливу, мм | 190 |
| Тип виливу | Поворотний |
| Механізм змішування | Кран-букса |
| Діаметр монтажного отвору, мм | 35 |
| Витрата води, л/хв | до 7 |
| Шланги підключення | Докуповуються окремо |
| Довжина виробу, мм | 235 |
| Тип управління | Одноважільний |
| Тип виробу | Змішувач |
| Призначення | Для кухні, умивальника |
| Матеріал | Нержавіюча сталь / АВЅ пластик |
| Поверхня | Глянцевий / Матовий |
| Донний клапан | Немає |
| Кількість отворів для монтажу | 1 |
| Шланги | На різьбленні |
| Діаметр підключення | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 116 ₴






