Полиця пряма для рушників настінна з латуні чорна, матова 160х615х225 мм Q
вверхвниз
Супер цена

Полиця для рушників Q-tap
Полиця для рушників Qtap Liberty BLM 1122 у формі решітки доповнить ванну кімнату з будь-яким інтер'єром і зробить її зручнішою. Виготовлений із латуні, яка легко миється й не піддається корозії. Тримач складається з кріплення й чотирьох стрижнів, які дають змогу розмістити чотири рушники в складеному або підвішеному стані, а також лазневі засоби гігієни. Крім того, виріб обладнаний додатковим нижнім стрижнем для сушіння вологих рушників.
Комплектація
- Полиця для рушників;
- Кріплення ( дюбель-груди — 4 шт.).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця |
| Форма полиці | пряма прямокутна |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Настінне кріплення | Так |
| Основний колір | Чорний |
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 615 мм |
| Глибина | 225 мм |
| Висота | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Латунь |
| Призначення | Для рушників |
| Метод кріплення | Шурупи |
| Поверхня | Матова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 580 ₴



