Стійка для зберігання посуду з піддоном Lidz 405х555х290 мм. Сушарки для посуду

743 ₴
- В наявності
- Код: 32487
- +380 (96) 027-29-28
Настільна сушарка для посуду Lidz встановлюється біля мийки. Вона дає змогу зберігати посуд сухим і завжди під рукою. Виріб має підставку для ложок і вилок із синім піддоном, гачки, тримач для склянок і тримач для тарілок із синім піддоном під ними. Піддони легко знімаються й прості в очищенні.
Комплектація:
- Сушарка для посуду.
Інтернет-магазин «SANREMO» пропонує купити сушарку для посуду Lidz — еталон поєднання надійності, довговічності та якості європейського рівня.
Зателефонуйте нам за номером контактного телефона або залиште повідомлення у формі зворотного зв'язку на сайті «SANREMO» в будь-який зручний для вас час!
Наші менеджери нададуть повну інформацію з усіх питань, що виникли. Вже за 1-2 дні сушіння для посуду буде доставлена за вказаною клієнткою адрес!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Висота | 405 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 555 мм |
| Тип сушіння | Настільна |
| Наявність піддону | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Хром / Синій |
| Матеріал | Метал / Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Спосіб монтажу | Настільний |
| Поверхня | Глянцева |
- Ціна: 743 ₴









