Змішувач для ванни Brinex 37W 006
вверхвниз
Новинка

Змішувач для ванни Brinex 37W 006 виконаний з пластику та має білу матову поверхню. Для вмикання подачі води досить підняти й повернути руків'я в необхідне положення. На нього нанесено маркування Х+Г води и фірмовий логотип виробника. Настінний монтаж змішувача здійснюється за допомогою кріпильних елементів з комплекту. Круглі розетки приховають похибки установки на обробці ванної кімнати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brinex |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Максимальна витрата води | 13 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Пластик |
| Колір | Білий |
| Поворотний вилив | Ні |
| Монтаж | Настінний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Тип підводки | Жорстка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Лійка | Ні |
| Донний клапан | Ні |
| Душовий шланг | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 105 мм |
| Висота | 105 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 185 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність термостата | Немає |
| Тип виливу | Литий |
| Робочий тиск, bar | до 3 |
| Довжина виробу, мм | 185 |
| Тип виробу | Змішувач |
| Елементи живлення | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 510 ₴





