Змішувач для раковини Brinex 35B 001
вверхвниз
Новинка

Змішувач для раковини Brinex 35B 001 виготовлений з термопластичного пластику, який при нагріванні не викликає опіків. Робочий рівень температури використання від +30 до +95 °C. Чорна матова поверхня змішувача надає йому оригінальний зовнішній вигляд. Виконаний в сучасному стилі зі зручним важелем для регулювання натиску і температури води. Такий змішувач стане незвичайним рішенням в інтер'єрі санвузла.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brinex |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Максимальна витрата води | 13 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Ні |
| Монтаж | Врізний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Донний клапан | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 110 мм |
| Висота виливу | 100 мм |
| Висота | 160 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Глибина | 145 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип кріплення | Гайка |
| Наявність термостата | Немає |
| Тип виливу | Литий |
| Робочий тиск, bar | до 3 |
| Шланги підключення | звичайні |
| Тип виробу | Змішувач |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴





