Змішувач для кухні Brinex 36W 007
вверхвниз
Топ продаж

Змішувач для кухонної мийки Brinex 36W 007 виготовлений з ABS пластику. Має одноважільне управління, яке регулює натиск холодної та гарячої води. Виконаний в сучасному, стриманому дизайні з білою глянцевою поверхнею. Такий змішувач можна назвати універсальним, бо він буде ідеально виглядати в будь-якому інтер'єрі кухні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brinex |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Максимальна витрата води | 13 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Пластик |
| Колір | Білий |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | Врізний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Донний клапан | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 145 мм |
| Висота виливу | 210 мм |
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Глибина | 175 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип кріплення | Шпилька |
| Гарантія | 1 рік |
| Наявність термостата | Немає |
| Робочий тиск, bar | до 3 |
| Шланги підключення | звичайні |
| Тип виробу | Змішувач |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴





