Змішувач для раковини Brinex 36W 001
вверхвниз
Новинка

Змішувач для раковини Brinex 36W 001 виготовлений з термопластичного пластику, який при нагріванні не викликає опіків. Робочий рівень температури використання від +30 до +95 °C. Біла матова поверхня змішувача надає йому оригінальний зовнішній вигляд. Виконаний в сучасному стилі зі зручним важелем для регулювання натиску і температури води.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brinex |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Тип змішувача (крана) | Однозахватний |
| Максимальна витрата води | 13 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Пластик |
| Колір | Білий |
| Монтаж | Врізний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 110 мм |
| Висота виливу | 50 мм |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип кріплення | Шпилька |
| Тип виливу | Литий |
| Робочий тиск, bar | до 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴








