Комплект: SD Колектор терморегулювальний 1"х7 SD236W7 + SD Євроконус 3/4'' 16 х 2мм SD346

5 248 ₴
- В наличии
- Код: SD00052453
+380 (66) 529-21-77
- +380 (96) 027-29-28
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Комплект: SD Колектор терморегулювальний 1"х7 SD236W7 + SD Євроконус 3/4'' 16 х 2мм SD346
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SD plus |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | SD Plus |
| Гарантія | 12 міс. |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кількість контурів | 7 |
| Макс. робоча температура на вході в колектор, °С | 95 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 4 |
| Материал | Латунь |
| Наличие насоса | Немає |
| Покрытие | Хром |
| Назначение | Система радіаторного опалення |
| Розмір підключення до системи | 1" |
| Розмір підключення контуру | 3/4" |
| Різьба для підключення сервоприводів | 30х1,5 |
| Різьба підключення до системи | Внутрішня |
| Різьба підключення контуру | Зовнішня |
| Серия | SD236W |
Информация для заказа
- Цена: 5 248 ₴

