Смеситель скрытого монтажа для ванны Qtap Scorpio 3350105GB на три потребителя
вверхвниз

Змішувач прихованого монтажу для ванни Qtap Scorpio 3350105GB для двох споживачів виготовлений з міцної і зносостійкого латуні з рівномірним матовим покриттям чорного кольору, завдяки якому виріб має привабливий зовнішній вигляд і більш стійкий до механічних пошкоджень. Подача і регулювання температури води здійснюється за допомогою зручних важелів, а перемикання у душовий режим - поворотним дивертором. Завдяки такому змішувачу інтер‘єр ванної буде виглядати стильним і сучасним.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Qtap |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | QTSCOR3350105GB |
| Бренд | Qtap |
| Вага брутто, кг | 3,1 |
| Вага нетто, кг | 3,283 |
| Вбудована частина в комплекті | Да |
| Вид монтажа | Скрытый |
| Висота виливу, мм | 85 |
| Витрата води, л/хв | До 7 |
| Габарити упаковки (ШхГхВ), мм | 120х320х280 |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 85 |
| Гарантія | 10 років |
| Довжина виробу, мм | 110 |
| Додаткові характеристики | Довжина душового шланга 1750 мм. |
| Діаметр картриджа, мм | 35 |
| Диаметр подключения | 1/2" |
| Комплектация | Змішувач прихованого монтажу, душовий шланг, лійка для ручного душу, тримач для ручного душу, кріпильні деталі. |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість споживачів | 2 |
| Материал | Латунь |
| Механізм змішування | Кран-букса |
| Мoдель | 3350105GB |
| Навність термостата | Немає |
| Поверхность | Матовая |
| Назначение | Для ванни |
| Робочий тиск, bar | До 3 |
| Серия | Scorpio |
| Тип изделия | Змішувач |
| Тип керування | Вентильний |
| Ширина виробу, мм | 265 |
Информация для заказа
- Цена: 21 609 ₴






